UWAGA

1. Studenci wszystkich kierunków studiów przed rozpoczęciem praktyk zawodowych mają obowiązek ubezpieczyć się od: NNW i OC.
  2. Dzienniki praktyk nie będą przyjmowane w przypadku odnotowania braku skierowania na praktyki oraz braku uzupełnionych załączników, znajdujących się na końcu każdego dziennika. Student zobowiązany jest do przekazania kompletnej dokumentacji do osoby odpowiedzialnej za prowadzenie dokumentacji praktyk na kierunku:
  • Wychowanie Fizyczne  mgr Konrad Wierzbiński, pokój F-316 Budynek Fizjoterapii
  • Fizjoterapia  mgr Dorota Madej, pokój F-119 Budynek Fizjoterapii