wakacje z cyberprzemoca iconW dniu 16 czerwca 2016 r., pracownicy i studenci ZWKF w Gorzowie Wlkp. wzorem ubiegłych lat uczestniczyli w IV konferencji młodzieżowej organizowanej przez Fundację "Czysta Woda".  W tym roku odbyła się pod hasłem „Wakacje bez zagrożeń. Jak walczyć z cyberprzemocą?”. Konferencja skierowana do gimnazjalistów i licealistów ma jeden cel: bezpieczny powrót z wakacji do domów.

Na konferencji dr Piotr Grochowski zaprezentował młodzieży wykład dotyczący ratownictwa przedmedycznego i udzielania pierwszej pomocy, a studenci  prezentowali praktyczne pokazy  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.