Wzorem lat ubiegłych, w dniach 15-17.01.2019 r. w ramach programu  ERASMUS+ gościliśmy studentów z uczelni zagranicznych. W zajęciach wzięła udział grupa z Hiszpanii, Portugalii i Turcji.

Zajęcia z Pierwszej Pomocy (prowadzący:  dr Piotr Grochowski) obejmowały poszczególne techniki udzielania pierwszej pomocy (m.in. BLS, AED). W ramach zajęć z Tenisa (prowadzący:  dr hab. Piotr Żurek) uczestnicy zapoznali się z techniką i metodyką nauczania podstawowych uderzeń, sposobami rozwijania koordynacji ruchowej oraz doborem ćwiczeń dostosowanych do możliwości ćwiczących.

Goście z zagranicy aktywnie uczestniczyli w zajęciach oraz byli pod wrażeniem warunków do studiowania, jakie mają nasi studenci. Przy okazji zachęcamy studentów z ZWKF do zapoznania się z ofertą Biura Współpracy z Zagranicą.