pttmh minW dniu 27 kwietnia 2019 r. w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej odbyło się III Spotkanie Naukowe Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej. Spotkanie organizowane było pod patronatem Dziekana ZWKF, dra hab. Leszka Zguczyńskiego.

Podczas Spotkania wygłoszone zostały bardzo ciekawe referaty. Wszystkim prelegentom należą się wielkie podziękowania i gratulacje za wykonaną pracę. Streszczenia wystąpień można odnaleźć TUTAJ. Spotkanie Naukowe było otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Szczególnie ucieszyła nas obecność studentów Fizjoterapii wśród słuchaczy. Zarządowi PTTMH dziękujemy za zaufanie i wybranie naszej Uczelni jako gospodarza III Spotkania Naukowego. Podziękowania należą się również całemu uczelnianemu zespołowi zaangażowanemu w organizację wydarzenia: dr Anicie Kulik, dr Ewelinie Rosłoniec, mgr Iwonie Grabowskiej-Trzeciak, mgr Sylwii Łopato-Szafratowicz oraz mgr Dagmarze Miszczak. Serdecznie dziękujemy sponsorom spotkania, firmom Smaczna Dieta oraz Puromedica.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji ze spotkania.

Fot. Tomasz Kulik