W niedzielę 9 czerwca w gorzowskim Parku Róż odbył się kolejny Piknik Zdrowia pod patronatem Pani Marszałek woj. lubuskiego Elżbiety Anny Polak. Wśród wystawców nie zabrakło i naszej ekipy.

Razem z AZS AWF sekcją wioślarską (dzięki Tomaszowi Kucharskiemu - naszemu absolwentowi i posłowi na sejm obecnej kadencji) zachęcaliśmy do aktywności fizycznej i umożliwialiśmy zbadanie składu masy ciała za pomocą nowoczesnej TANITY ;).

Chętnych nie brakowało. Miło spędzony czas i świetna promocja Naszego Wydziału. Dziękuję za udział (w formie wolontariatu) dr. Wojtkowi Gruszce, p. Krzysztofowi Witków oraz studentom I roku WF: Idze Drozdowskiej, Izie Wosiak i Kubie Dominiakowi.

dr Piotr Grochowski
Prodziekan ds. Dydaktyki