targi edukacyjne iconZamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie wziął udział w XIV Targach Edukacyjnych "Absolwent 2016", które odbyły się  w dniach 1-2 marca 2016 r. w hali sportowej OSiR. Uczelnię reprezentowali studenci oraz pracownicy Wydziału, którzy licznie odwiedzającym stoisko uczniom i nauczycielom prezentowali ofertę edukacyjną.

Na naszym stoisku chętni mogli także spróbować swoich sił podczas wyścigów na ergometrach wioślarskich oraz dzięki mobilnemu laboratorium dokonać badania składu ciała i uzyskać porady z zakresu aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.