fbpx

Komunikat

Użytkowniku, przeglądasz archiwalną wersję strony. Jej zawartość przedstawia stan na 01.04.2023 r.

Aktualna wersja witryny Filii w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu znajduje się pod adresem: gorzow.awf.poznan.pl.

Po co badamy losy absolwentów? 

Jednym z zadań uczelni wyższej jest śledzenie i analizowanie losów zawodowych jej absolwentów. Wnioski otrzymane z badania pozwalają na udoskonalenie programów studiów i dopasowanie ich do wymagań pracodawców i rynku pracy. Dzięki temu kolejne roczniki studentów opuszczające naszą Akademię mogą wywiązywać się ze swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Jak badamy losy zawodowe absolwentów?

Monitorowanie losów absolwentów realizowane jest przez Dział Marketingu i Karier od 2012 roku jako ilościowe badanie sondażowe przeprowadzane za pośrednictwem Internetu, w którym link do ankiety wysyłany jest do absolwenta w oparciu o wcześniej przygotowaną listę adresów e-mailowych.

Każdy absolwent ZWKF może wziąć udział w badaniu. Link do ankiety jest cały czas aktywny. Zachęcamy do wypełnienia formularza. Badanie potrwa kilka minut i jest anonimowe.

 

 ➽ LINK DO ANKIETY

 

losy absolwentow 

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższychMinisterstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło w maju 2016 program monitorowania ekonomicznych losów absolwentów bazujących na danych administracyjnych ZUS i POL-on. Daje on podstawową wiedzę na temat sytuacji zawodowej osób, które ukończyły różne uczelnie w Polsce.

Baza dostępna jest pod adresem:  ela.nauka.gov.pl