fbpx

Komunikat

Użytkowniku, przeglądasz archiwalną wersję strony. Jej zawartość przedstawia stan na 01.04.2023 r.

Aktualna wersja witryny Filii w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu znajduje się pod adresem: gorzow.awf.poznan.pl.

INFORMACJA

  • Wnioski należy składać w Dziekanacie (BG-112)
  • Telefon: (48) 573 337 224
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Zgodnie z przepisami, studenci podlegają obowiązkowi ubezpieczenia zdrowotnego. Osoby studiujące, do ukończenia 26 lat, mogą korzystać z ubezpieczenia rodziców. W tym celu jedno z rodziców powinno zgłosić syna lub córkę do ubezpieczenia jako członka rodziny. Jeśli student nie ma takiej możliwości, gdyż np. rodzice nie są ubezpieczeni, nie posiada także żadnej innej podstawy do objęcia ubezpieczeniem powinien zostać zgłoszony do ubezpieczenia przez swoją Uczelnię. Jeżeli student jest zatrudniony na umowę o pracę, do ubezpieczenia zgłasza go (i odprowadza składkę) pracodawca, jeżeli natomiast student prowadzi własną działalność gospodarczą, obowiązek ten spoczywa na nim samym.

UBEZPIECZENIE OC i NNW

Ogólne Warunki Ubezpieczenia EDU PLUS

Wykupienie polisy

ZGŁOSZE SZKODY NNW i OC 

W roku akademickim 2022/2023 tj. 01.10.2022 - 30.09.2023 r. studenci podlegają ubezpieczeniu grypowemu (NNW i OC) w ubezpieczalni InterRisk.

Zgłoszenie szkody

PLIKI DO POBRANIA