fbpx

Komunikat

Użytkowniku, przeglądasz archiwalną wersję strony. Jej zawartość przedstawia stan na 01.04.2023 r.

Aktualna wersja witryny Filii w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu znajduje się pod adresem: gorzow.awf.poznan.pl.

Od 1 stycznia 2014 roku ruszył program Erasmus+ wspierający edukację, szkolenia, inicjatywy młodzieżowe oraz sportowe w całej Europie. W ramach programu Erasmus+ młodzi ludzie, studenci i dorośli mogą zdobyć doświadczenie i umiejętności, studiując, szkoląc się lub odbywając wolontariat za granicą. Zadaniem programu jest podnoszenie umiejętności i zwiększanie możliwości zatrudnienia, a także wspieranie modernizacji systemów kształcenia i szkolenia oraz programów na rzecz młodzieży.

Programem zostały objęte:

  • państwa członkowskie UE,
  • kraje przystępujące i kandydujące oraz potencjalne kraje kandydujące,
  • kraje ESWH (Islandia, Liechtenstein, Norwegia i Szwajcaria).

W ramach programu Erasmus+ studenci mogą wyjechać na studia (min. 90 dni) lub szkolenie za granicą (min. 60 dni) na okres nieprzekraczający 12 miesięcy w każdym cyklu studiów (licencjanckich, magisterskich lub doktoranckich), niezależnie od rodzaju mobilności (studia czy praktyka zawodowa) i liczby okresów mobilności (na przykład dwa razy po sześć miesięcy lub trzy razy po cztery miesiące). Instytucje szkolnictwa wyższego mogą jednak traktować w sposób uprzywilejowany studentów, którzy jeszcze nigdy nie skorzystali z programu mobilności za granicą. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie Biura Współpracy z Zagranicą.

Pełnomocnik Dziekana ds. Wymiany Zagranicznej

mgr Hanna DziewieckaImię i nazwisko pracownika mgr inż. Hanna Dziewiecka
Gabinet 
F-114 (Budynek Fizjoterapii)
Nr telefonu (95) 72 79 
Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.