Już 30 stycznia o godz. 12 odbędą się Zimowe Drzwi Otwarte online naszej Akademii – spotkanie dla tegorocznych maturzystów i kandydatów na studia. O kierunkach i studiowaniu opowiedzą sami studenci, w tym wybitni sportowcy. Dla niezdecydowanych odbędzie się także warsztat dotyczący życiowych wyborów. Zapraszamy!

Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o kierunkach, obozach sportowych, sekcjach sportowych, kołach naukowych, programie studenckich wymian zagranicznych i o rekrutacji, m.in. jak się do niej przygotować i o czym pamiętać, żeby przebiegł w terminie, bez stresu i problemów.

Wśród występujących studentów będzie m.in. przedstawicielka filii AWF w Gorzowie Wielkopolskim Olga Michałkiewicz – wioślarka, srebrna medalistka mistrzostw świata, dwukrotna młodzieżowa mistrzyni świata w czwórce podwójnej, wicemistrzyni świata w czwórce bez sterniczki! Kandydatka do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. O kierunku Sport w AWF Poznań opowie natomiast student Bartłomiej Stolarz, m.in. mistrz Czech oraz Słowacji w piłce nożnej plażowej. Zapraszamy więc też młodych sportowców zainteresowanych studiującymi w AWF mistrzami.

Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Na koniec maturzyści i kandydaci wezmą udział w warsztacie dotyczącym życiowych wyborów i podejmowania decyzji.Drzwi Otwarte online odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 30 stycznia br. o godz. 12.00 na platformie ZOOM.Na wydarzenie obowiązują zapisy: link. Na adres mailowy podany przy rejestracji zostanie wysłany link do spotkania na Zoomie. Najnowsze informacje dostępne są także na wydarzeniu na Facebooku: link

Program:

• 12.00 - Przywitanie uczestników
  • 12.05 - Prezentacja kierunków: Dietetyka, Fizjoterapia
  • 12.30 - Prezentacja kierunków: Sport, Wychowanie Fizyczne, Taniec w Kulturze Fizycznej, Turystyka i Rekreacja
  • 13.15 - Tajniki rekrutacji
  • 13.30 - Aktywnie w AWF: wymiana zagraniczna – Erasmus+, Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF, Kompania Tańca, koła naukowe, wolontariat, samorząd studencki
  • 14.30 - Prezentacje kierunków w filii AWF Poznań w Gorzowie Wielkopolskim: Wychowanie Fizyczne, Fizjoterapia, Dietetyka
  • 15.00 - „O moich wyborach” – warsztat dla Maturzystów 2021

Razem z naszą studentką Tańca w Kulturze Fizycznej – Wiktorią Nocną – gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych!