W ramach projektu „Poznajmy się!” realizowanego przez Koło Naukowe przy Uczelnianym Klubie Olimpijczyka, studenci AWF okazali wsparcie obywatelom Ukrainy. Studenci, rozwijając swoje praktyczne umiejętności w tworzeniu animacji dla dzieci, przeprowadzili zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu oraz okazali drobną pomoc materialną.

Zorganizowana została również zbiórka zabawek, które zostały przekazane dzieciom. Członkini Koła, studentka wychowania fizycznego Alicja Ignaszewska, wystąpiła na Rodzinnym Pikniku Majowym, który był miejscem integracji ludności ukraińskiej z mieszkańcami Gorzowa. Alicja podczas pikniku integracyjnego miała okazję prowadzić zajęcia taneczne w formie Zumby dla dzieci, które bardzo podobały się najmłodszym uczestnikom.