NRAMiło jest nam poinformować, że 16 studentów-sportowców Filii w Gorzowie Wielkopolskim, reprezentujących dyscypliny sportu: kajakarstwo, koszykówka, lekkoatletyka, piłka wodna i wioślarstwo, zakwalifikowało się do trzeciej edycji projektu MEiN pod nazwą „Narodowa Reprezentacja Akademicka”.

Projekt ma na celu umożliwienie realizowania studentom-sportowcom równoległej kariery sportowej oraz nauki akademickiej. Obejmuje on dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych dedykowanych studentom-sportowcom będącym w trakcie kariery sportowej. Program zajęć dydaktycznych realizowany będzie w formie indywidualnej organizacji studiów w ciągu całego roku kalendarzowego, których podział będzie uzależniony od planowanego harmonogramu ustalonego ze studentem.

Wyróżnionym studentom serdecznie gratulujemy.

Więcej na temat projektu: TUTAJ

Lista zakwalifikowanych uczelni: TUTAJ