Razem z Galerią Askana zapraszamy Was na majowy Festiwal zdrowia i aktywności z AWF! To już w piątek 27 maja na terenie Galerii Askana. Co się będzie działo? Porady, konsultacje z ekspertami, pokazy, konkursy, degustacje kulinarne, zabawy dla dzieci – przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek!

W programie:

• pomiar czasu reakcji i siły mięśniowej
  • badania składu ciała i konsultacje dietetyczne
  • porady fizjoterapeutyczne
  • pokazy akrobatyczne (AZS AWF Gorzów)
  • konkursy sprawnościowe i zabawy sportowe dla dzieci
  • degustacje kulinarne od Smacznej Diety
  • konkursy:

Szukamy siłaczy – zbadaj siłę mięśniową! Sprawdź swoją reakcję i wygrywaj nagrody:

• zestawy sportowe AWF
  • bilety do Kina Helios w Galerii Askana,
  • vouchery na Dzień ze Smaczną Dietą

Serdecznie zapraszamy studentów, pracowników i przyjaciół AWF do udziału w akcji!