Członkowie Koła Naukowego Antropologii wzięli udział w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych pt. Koła Naukowe – szkołą twórczego działania, zorganizowanej przez Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych. Celem konferencji było stworzenie interdyscyplinarnego forum do prezentacji osiągnięć naukowych studentów należących do uczelnianych kół naukowych.

Studenci naszej Filii zaprezentowali doniesienie naukowe dotyczące oceny rozwoju i stanu odżywienia dzieci. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i podejmowanych inicjatyw promujących zdrowie i aktywność fizyczną.
Opiekunem koła naukowego jest dr Justyna Forjasz.