Dnia 27 maja silna ekipa AWF zaprezentowała się mieszkańcom Gorzowa poza murami uczelni. Nasza kadra dydaktyczna i studenci przygotowali szereg atrakcji i w nieszablonowy sposób pokazali się miastu. W ramach wydarzenia w Galerii Askana zaproponowaliśmy uczestnikom m.in.: badanie składu ciała, pomiar czasu reakcji i siły mięśniowej, porady dietetyczne, konsultacje z fizjoterapeutą, pokazy, zabawy i animacje dla najmłodszych.

Cieszymy się, że w ramach współpracy z Askaną możemy zrobić coś pożytecznego dla mieszkańców miasta i regionu. Naszą powinnością jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, dbałości o swoje zdrowie. Zarówno studenci i pracownicy naszej uczelni chętnie biorą udział w tego typu akcjach– podkreśla dziekan naszej filii, prof. AWF dr hab. Piotr Żurek.

Wiele atrakcji i niespodzianek zaproponowali również Partnerzy wydarzenia. Smaczna Dieta zapraszała na degustacje kulinarne i konkursy, specjaliści z GSP Clinic przeprowadzali masaż BOA i ufundowali vouchery upominkowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się występ akrobatek z AZS AWF Gorzów przygotowanych przez trener Małgorzatę Kobeszko.

Piątkowa akcja stworzyła również możliwość dla przyszłych studentów, by poznać uczelnię, kierunki i jej potencjał, a także porozmawiać w mniej formalnych warunkach z kadrą dydaktyczną.

Dziękujemy studentom oraz pracownikom AWF za wsparcie, świetne pomysły i ogromne zaangażowanie w organizację akcji. To dzięki Wam możemy działać razem!