Już 10 czerwca odbędą się Drzwi Otwarte, w których udział weźmie młodzież gorzowskich szkół średnich oraz wszyscy zainteresowani podjęciem nauki w gorzowskiej Filii AWF.

W tym roku ponownie zapraszamy uczniów do współzawodnictwa w ramach grywalizacji. W zabawie udział wezmą szkolne drużyny, które będą miały okazję wykazać się umiejętnościami, a zarazem poszerzyć wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Ważnym punktem programu będzie wykład popularnonaukowy dr Marioli Radzińskiej pt. Ukryte możliwości naszego mózgu. Studenci wraz z wykładowcami przygotowali dla uczestników wiele atrakcji m.in.: Park Volley, joga na trawie, turnieje pokazowe, degustacje, animacje sportowe, zwiedzanie kampusu.

Drzwi Otwarte to świetna okazja do zapoznania się ze specyfiką studiowania na AWF-ie, możliwość bezpośredniego spotkania z wykładowcami akademickimi i studentami. Przedstawiciele uczelni zaprezentują młodzieży ofertę studiów, zasady rekrutacji oraz możliwe kierunki rozwoju zawodowego. Studenci podzielą się swoimi doświadczeniami.

Drzwi Otwarte AWF już 10 czerwca w godzinach 10:00 – 14:00. Zapraszamy!