Dnia 24.06.2022 r. studenci i pracownicy naszej Filii wzięli udział w pikniku zorganizowanym z okazji zakończenia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie odbyło się na promenadzie w Santoku.

Reprezentacja AWF zorganizowała stoiska badawcze, animacje sportowe, porady dietetyczne, fizjoterapeutyczne, masaże. Seniorzy mogli zbadać skład ciała, sprawdzić czas reakcji, spróbować swoich sił na ergometrach, poćwiczyć razem ze studentami.

Dziekan Żurek zaprasza na żurek

Dziekan naszej filii prof. AWF dr hab. Piotr Żurek aktywnie włączył się w akcję i zaprosił uczestników na tradycyjny staropolski żurek :)

Dziękujemy całej ekipie AWF za godne reprezentowanie uczelni podczas wydarzenia!