Do 21 lipca kandydaci mają czas, by przystąpić do rekrutacji na studia w naszej Akademii. Uczelnia kształci na trzech kierunkach: wychowanie fizyczne, dietetyka i fizjoterapia. To już ostatni moment, by wybrać dla siebie odpowiedni kierunek.

Dlaczego warto?

Studenci podkreślają, że naszą uczelnię wyróżnia przyjazna atmosfera, świetny kontakt z wykładowcami, współpraca z wybitnymi ekspertami i praktykami.
Sportowcy z powodzeniem łączą karierę ze studiowaniem, zdobywając potrzebne uprawnienia. Fizjoterapeuci uczą się od najlepszych, zdobywając zawód z dużym zapotrzebowaniem na rynku pracy. Dietetycy świetnie radzą sobie jako specjaliści z zakresu żywienia w sporcie, dietoterapii i dietoprofilaktyki.

Szczegółowe informacje na temat kierunków studiów

Zapraszamy na AWF!