Fizjoterapia, dietetyka czy wychowanie fizyczne? Jak wyglądają zajęcia w gorzowskiej filii AWF? Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów nagranych podczas zajęć z udziałem naszych studentów.

Fizjoterapia to najczęściej wybierany kierunek wśród kandydatów na studia. Dlaczego?

Zawód fizjoterapeuty z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a studia stwarzają szerokie możliwości zatrudnienia, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Z powodzeniem umożliwiają prowadzenie i rozwijanie własnej działalności gospodarczej.

Mówiąc AWF, myślisz wychowanie fizyczne. Nieprzypadkowo, ponieważ ten kierunek realizowany jest od początku istnienia uczelni. Wychowanie fizyczne to nasza specjalność!

Dietetyka odpowiada na zapotrzebowanie dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Rosnąca świadomość społeczeństwa oraz potrzeba dbania o zdrowie i kondycję fizyczną dają coraz większe szanse na zatrudnienie i rozwój specjalistów tej branży. W tym roku rozpoczną się prace nad stworzeniem nowej profesjonalnej pracowni dietetycznej w naszej uczelni.

Jak wyglądają zajęcia na kierunku dietetyka?