Studenci i wykładowcy naszej uczelni aktywnie włączyli się w działania na rzecz seniorów w ramach V Gorzowskiego Tygodnia Seniora zorganizowanego przez Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. Wydarzenie odbyło się 04 października w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp.

Studenci fizjoterapii pod kierunkiem mgr Izabeli Różyckiej prowadzili wywiady i zapraszali uczestników na indywidualne konsultacje fizjoterapeutyczne i masaże.

W części wykładowej udział wzięła dr inż. Kinga Mruczyk – kierownik Zakładu Dietetyki, która przygotowała prezentację „Dieta dla Seniorów. Co warto wiedzieć?”. Podczas wystąpienia wykładowczyni radziła uczestnikom, jaką żywność wybierać, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Odpowiadała również na pytania publiczności dotyczące wyboru odpowiednich produktów i suplementacji w diecie.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym za wsparcie akcji.