22 października studenci fizjoterapii oraz trenerzy wzięli udział w szkoleniu „Funkcjonalne testy mięśniowe”, które odbyło się na naszej Uczelni w Budynku Fizjoterapii. Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki współpracy AWF z GSP Clinic.

Prowadzący Wojciech Prokopowicz – pasjonat sportu, trener i właściciel GSP Clinic, absolwent naszej Uczelni, zaprezentował uczestnikom swoją codzienną pracę z pacjentem – sportowcem. Przeprowadzona została również analiza chodu oraz analiza techniki biegu.

Spotkanie zainicjowała mgr Izabela Różycka.

Dziękujemy uczestnikom oraz prowadzącym za udział i zaangażowanie w wydarzenie.