Informujemy, że w Domu Studenta AWF są jeszcze wolne miejsca w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych. Pokoje wynajmowane są studentom AWF, a także studentom innych uczelni lub osobom z zewnątrz.

Zmodernizowany w 2008 roku budynek, usytuowany jest blisko centrum handlowego, z dobrym dojazdem do uczelnianych obiektów.
W budynku znajdują się aneksy mieszkalne składające się z pokoi 1-osobowych, 2-osobowych i 3-osobowych ze wspólnymi węzłami sanitarnymi (kabina prysznicowa, toaleta, umywalki). W każdym pokoju znajduje się lodówka.
Na każdym piętrze Domu Studenta mieści się kuchnia, w której znajdują się dwie kuchenki elektryczne, czajnik bezprzewodowy, kosze do segregacji śmieci.

Udogodnienia:

• Internet: przewodowy i Wi-Fi ,
• parking,
• pralnia i suszarnie dla każdego studenta,
• żelazko, deska do prasowania, odkurzacz,
• pomieszczenie na rowery,
• sala telewizyjna i gier,
• pokoje cichej nauki
• obiekt monitorowany, portiernia czynna całą dobę

Cennik opłat za miejsce w Domu Studenta 2022/2023 PDF