Studenci 3 roku fizjoterapii wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez mgr Artura Hołodniuka pod nazwą „Kinesiology taping w praktyce młodego fizjoterapeuty”.

W ramach warsztatów studenci zapoznali się z podstawową wiedzą i sposobem aplikowania taśm kinesio. Omówione zostały podstawowe badania funkcjonalne wybranych stawów, uwzględniono wszelkie przeciwwskazania, a także praktykowano podstawowe techniki aplikacji elastycznych kolorowych taśm.

Warsztat jest dopiero skromnym początkiem w praktyce przyszłych fizjoterapeutów AWF, ale daje ogromne możliwości do samodzielnego praktykowania plastrowania kolorowych taśm.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z warsztatów.