20 lutego 2023 roku w auli gorzowskiej Filii Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się Sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego.
W pierwszej części Dziekan Filii prof. AWF dr hab. Piotr Żurek powitał uczestników, życząc konstruktywnych obrad. Dziekan podziękował zarządowi województwa za wsparcie finansowe kierunków dietetyka i fizjoterapia, a także za wsparcie pracowni gastronomii dietetycznej na naszej Uczelni.

- Wierzę, że ta współpraca będzie trwała dalej zarówno jeśli chodzi o naszą działalność jak i pomysły oraz plany inwestycyjne. Pierwszy raz w historii uczelni otrzymaliśmy kategorię A, czyli najwyższą kategorię w historii naszej uczelni, co ma znaczenie prestiżowe i wiąże się z możliwościami finasowania uczelni - powiedział dziekan ZWKF prof. AWF dr hab. Piotr Żurek. - AWF to kuźnia mistrzów świata i olimpijczyków.    W imieniu pracowników, studentów, kierownictwa uczelni życzę państwu konstruktywnych obrad i abyście czuli się u nas jak najlepiej. Jest mi bardzo miło gościć państwa w murach naszej uczelni – mówił Dziekan Wydziału.

Podczas sesji wręczono „Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego” długoletnim strażakom ochotnikom: Wiesławowi Mickiewiczowi i Markowi Radzikowi. Laudację na cześć wyróżnionych odczytał wiceprzewodniczący sejmiku Tadeusz Ardelli.

Porządek obrad

Fotoelacja z wydarzenia