Zachęcamy do udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: „Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej”, pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Głównym celem konkursu jest kreowanie i promowanie nowoczesnego podejścia do realizacji podstawy programowej w ramach lekcji WF, a także poszukiwanie nowych i atrakcyjnych form aktywności fizycznej.
W Konkursie mogą uczestniczyć studenci wszystkich uczelni pedagogicznych, kształcących specjalistów w zakresie wychowania fizycznego oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Zadaniem uczestnika jest opracowanie konspektu i nagranie skrótu atrakcyjnej lekcji WF.
Prace konkursowe należy zgłaszać do 22 maja 2023 r.
Finał Konkursu odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE