W związku z ZARZĄDZENIEM NR 33/2020 Rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu z dnia 23 maja 2020 roku w sprawie funkcjonowania Uczelni w warunkach pandemii COVID-19), od dnia 25.05.2020 roku, rozpoczynamy przygotowania do powrotu do normalnego trybu pracy w Dziale Obsługi Studenta.

Żeby można było obsługiwać Was w systemie kontaktu bezpośredniego stanowiska pracy wymagają przygotowania, by spełniały elementarne wymogi epidemiologiczne. W przeciwnym wypadku powrót do pracy na terenie uczelni odsunie się w czasie. Jesteśmy ostrożni w kwestii gromadzenia się większej ilości osób, chodzi o bezpieczeństwo i mniejsze ryzyko zarażenia nas Wszystkich. Prosimy zatem o jeszcze trochę cierpliwości. Dział Obsługi Studenta działa przez cały czas w trybie zdalnym jak również pracownicy dyżurują w miejscu pracy i tak pozostanie nadal. Jesteśmy z Wami w ciągłym kontakcie mailowym jak również telefonicznym. Niebawem zostaną uruchomione dyżury na stanowiskach do kontaktu bezpośredniego studentów ostatnich roczników natomiast Wszystkich zachęcamy do komunikowania się w formie mailowej i telefonicznej, co obecnie przebiega bez zakłóceń.

Jak do tej pory, zapraszamy Wszystkich do kontaktu telefonicznego oraz mailowego do poszczególnych pracowników Dziekanatów Wydziałów:

Ścieżka dostępu do kontaktów:[link]

Niebawem zostaną podane terminy dyżurów i godziny do kontaktu.

Prosimy śledzić na bieżąco pojawiające się komunikaty mailowe. Kolejne informacje otrzymacie niebawem.

Zespół Działu Obsługi Studenta