slowianka iconCentrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka" Sp. z o.o. zwraca się do pracowników, studentów i absolwnetów ZWKF z propozycją rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

Oferta ta przedstawia się następująco:

• Współpraca w ramach staży dla studentów - możliwość odbycia nieodpłatnych staży w ramach działalności obiektów CSR "Słowianka" Sp. z o.o. Działalność ta obejmuje m.im. naukę i doskonalenie pływania, animacje w wodzie i na boisku wielofunkcyjnym, sezonowe wychowawstwo kolonijne, wsparcie w organizacji imprez sportowych.
  • Współpraca w zakresie ratownictwa wodnego - praca w ramach umowy na etat lub umowy zlecenia w charakterze ratownika. Dowolna forma czasowa wykonywanych obowiązków z możliwością dostosowania do wykładów i zajęć akademickich. CSR "Słowianka" Sp. z o.o. oferuje atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
  • Współpraca w ramach wolontariatu - wsparcie podczas organizacji i realizacji imprez sportowych i rekreacyjnych. Wynagrodzenie rzeczowe w postaci biletów wstępu na basen.
  • Współpraca w ramach praktyk studenckich - w okresie zimowym i letnim podczas ferii i wakacji istnieje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w zakresie wychowawstwa kolonijnego, nauki i doskonalenia pływania, gier i zabaw sportowych na boisku wielofunkcyjnym i w plenerze, a także animacje w wodzie i na boisku.

Szerszych informacji na temat powyższych propozycji udziela dział marketingu i organizacji imprez CSR "Słowianka", pani Renata Wieczorek tel. 783 295 107 i pani Karina Przybylska te. 661 160 252.