Tradycyjnie grudzień i przedświąteczny czas łączy się z pomocą potrzebującym. W tym roku, studenci organizując "Akcję Ciacho" postanowili pomóc 7 letniej Laurze, która wymaga stałej opieki i rehabilitacji.

Dzięki wsparciu sponsorów - Cukierni Marcello, która corocznie przekazuje nam przepyszne wyroby cukiernicze oraz Stali Gorzów, która dla Laurki przekazała paczkę świątecznych prezentów oraz ogromnemu sercu studentów i pracowników Wydziału udało się zebrać 800 zł, to o 200 zł więcej niż rok temu. Dziękujemy :)