Studentki naszego Wydziału: Aleksandra Feliczak, Anita Kaczperska i Natalia Pławska, wzięły udział w 46 Konferencji Naukowej "(Nie)pełnosprawni i seniorzy w (post)pandemicznym świecie" organizowanej przez Oddział Wojewódzki Towarzystwa Walki z Kalectwem we Wrocławiu oraz Dolnośląską Szkołę Wyższą.

Studentki, reprezentując koło naukowe prowadzone przez dr Dorotę Pilecką, działające przy Zakładzie Nauk Humanistycznych i Społecznych, przestawiły dwa zagadnienia "Czynniki stresowe i ich następstwa występujące u seniorów po pandemii Covid-19” oraz ”Eeg biofeedback w terapii postcoivd”.