14 marca w Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu odbyły się „Gorzowskie Targi Edukacyjne - Szkoły i Pracodawcy” zorganizowane przez Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Nasza Uczelnia współtworzyła stoisko z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Celem wydarzenia była promocja szkolnictwa zawodowego w powiązaniu z potrzebami lokalnego rynku pracy, prowadzenie kampanii informacyjnej na temat działalności lokalnych przedsiębiorców. Misją przewodnią było wsparcie uczniów ósmych klas szkół podstawowych w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Na targach młodzież miała okazję  poznać ofertę gorzowskich szkół ponadpodstawowych poprzez bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami, a także poprzez udział w licznych warsztatach edukacyjnych.

Nasza Akademia jako partner Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego oferowała zwiedzającym doradztwo związane z łączeniem edukacji z karierą sportową i wyborem przyszłych kierunków kształcenia związanych z aktywnością i promocją zdrowia. Przy stoisku młodzież miała okazję zbadać czas reakcji, a także spróbować swoich sił na ergometrze wioślarskim.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.