W marcu studenci fizjoterapii, dietetyki i wychowania fizycznego mieli okazję uczestniczyć w warsztatach rozwoju osobistego przeprowadzonych przez konsultantki rekrutacyjne IdeaHR.

W warsztatach udział wzięło 100 studentów naszej Filii. Podczas spotkań uczestnicy rozmawiali o tym, od czego zacząć poszukiwanie pracy, jak stworzyć dobre CV, gdzie szukać pracy i jak wybrać odpowiednią ofertę, jak kreować swój wizerunek na portalach branżowych i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Każdy uczestnik miał również okazję wypełnić test osobowości zawodowej, by sprawdzić jaka ścieżka kariery będzie dla niego najlepsza.

Warsztaty poprowadziły Martyna Gładysz-Kukulska i Ewelina Fiksa konsultantki rekrutacyjne z IdeaHR