1 kwietnia na terenie Parku Górczyńskiego odbędzie się "7.Niebieski Bieg. Razem dla Autyzmu" organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim.
Gorzowska Filia AWF jako Partner Biegu aktywnie wspiera wydarzenie poprzez działania organizacyjne studentów i pracowników Uczelni.

Bieg jest imprezą towarzyską, nie ma elementu rywalizacji, zwycięzcą jest więc każdy, kto pokona dystans. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Główną ideą jest wyrażenie solidarności z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Zachęcamy do zapisów - są jeszcze miejsca. Pobiegnijmy razem!

Link do wydarzenia